sobota, 3 września 2016

August Wrap Up + kilka WAŻNYCH informacji


Nowy miesiąc, ale raczej ten, którego młodzież nie lubi. Tak moi drodzy, witam Was we wrześniu, czyli w miesiącu, w którym wracamy do szkoły. Możemy podsumować sobie poprzedni miesiąc, ale również całe wakacje. Zapraszam na moje podsumowanie!

Mnie wakacje minęły dobrze. Pomimo, iż nie wyjeżdżałam gdzieś daleko to czas minął mi przyjemnie.
To podsumowanie będzie nieco inne niż poprzednie, ponieważ mam Wam do przekazania pare ważnych informacji, i to właśnie od nich dzisiaj zaczniemy.

Po pierwsze chciałabym Was przeprosić, że nawet pomimo tego, iż były wakacje, nie przebywałam zbyt często na blogu. Nie czytałam zbyt wiele, ale również brakowało mi motywacji do pisania czegokolwiek.

Po drugie zastanawiam się nad zawieszeniem bloga. Nie dlatego, że nie chcę go prowadzić, bo jest wręcz przeciwnie, ale dlatego, że nadeszła szkoła. Tak wiem, Wy również rozpoczęliście rok szkolny, niektórzy nowe klasy. Niestety, albo stety, w tym roku muszę się bardzo przyłożyć do nauki, ponieważ rok szkolny 2016/2017 jest rokiem, w którym piszę maturę. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ chcę jak najlepiej napisać ten egzamin, aby dostać się na upragnione studia.

Nawiązując do punktu drugiego, będę musiała poświęcić więcej czasu na naukę. Nie tylko chcę się przyłożyć do przedmiotów, które zamierzam zdawać na maturze, ale również muszę masę czasu poświęcić matematyce, która jest moim utrapieniem życiowym. Prawdopodobnie będę często wracać późno do domu ze względu na korepetycje z matematyki.

Po czwarte. Pamiętajcie, że zawieszenie bloga nie jest pewną decyzją. Może być tak, że będę dodawać posty na bloga, ale będą się ukazywały raz na miesiąc, może trochę więcej. Jedyne co mogę Wam zapewnić to to, że ten wrap up jest póki co ostatnim wrap upem. Kolejny pojawi się na koniec roku.

Po piąte. Blog od nowa, z pełną parą ruszy ponownie w CZERWCU 2017. Wtedy nadrobię wszystkie recenzje, tagi i jakiekolwiek inne posty.
Oczywiście chciałabym Was prosić, abyście przez ten cały rok trzymali za mnie kciuki, a ja będę trzymać kciuki, jeżeli piszecie egzaminy gimnazjalne, bądź maturalne, tak jak ja, tylko koniecznie mi napiszcie o tym! Z góry Wam dziękuję! ❤


A teraz czas na podsumowanie sierpnia!

Liczba przeczytanych książek: 5
Liczba przeczytanych stron: 2035, czyli 66 strony dziennie
Książki, które przeczytałam: 
,,Kasacja'' Remigiusz Mróz [recenzja]
,,Pocałunek cienia'' Richelle Mead [recenzja wkrótce]
,,Świadectwo'' Rajiv Parti [recenzja]
,,Miłość i kłamstwa'' Cecelia Ahern [recenzja]
,,Fobos'' Victor Dixen [recenzja wkrótce]
Liczba postów: 8
Liczba komentarzy: 44
Liczba wyświetleń: 1414/32 695
Liczba recenzji: 4

Przeczytam tyle, ile mam wzrostu!
CEL: 162 cm
Przeczytałam: 12,6 cm
W siedmiu poprzednich miesiącach: 88,5 cm
Reasumując: 12,6 + 88,5 = 101,1 cm
Zostało: 60,9 cm

I to na tyle. Postaram się wszystko zorganizować tak, abym nie musiała zawieszać bloga. Będę próbowała wiązać koniec z końcem. Za wszystkich gimnazjalistów i maturzystów, którzy w tym roku mają egzaminy trzymam kciuki i do zobaczenia w następnym podsumowaniu w grudniu!
Tymczasem miłej, zaczytanej soboty życzę! ☺

3 komentarze:

 1. Też jestem maturzystką 2017 ;) Ja osobiście nie zawieszam bloga, ale mocno ograniczam moje pojawianie się tam, więc trzymam za nas obie kciuki :))

  OdpowiedzUsuń
 2. O ironio, ja założyłam bloga w klasie maturalnej i prowadzenie go szło mi o wiele lepiej, gdy miałam mniej czasu niż teraz, gdy mam go aż nadto i nie mogę się zmusić, by usiąść do napisania postów czy komentowania recenzji u innych ;) Dlatego może zawieszenie nie okaże się konieczne, akurat uda ci się jakoś połączyć obowiązki, przynajmniej za to będę trzymała kciuki!

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie matura czeka dopiero w 2018. Trzymam za ciebie kciuki i życzę ci dostania się na upragnione studia😃

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie fakt, że tu zajrzałeś/aś :D
Miło by było gdybyś zostawił/a po sobie ślad, bo wtedy wiem, że mam dla kogo pisać swoje ''wypociny'' :)
Serdecznie Cię pozdrawiam :3
Alicja w Krainie Książek

Obserwatorzy