O mnie

♥ Alicja ♥ rocznik '98 ♥ 18 lat ♥ Mazury ♥ 

Z powyżej napisanych informacji możecie się dowiedzieć podstawowych rzeczy. Ale co jeszcze?
Hmm.. Kocham zwierzęta, w szczególności psy i koty. To właśnie z powodu, że obcuję z nimi od niemowlęcia, nie wyobrażam sobie mieszkania bez kota i psa (nawet jeżeli mieliby się ciągle kłócić).
Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego na profilu humanistycznym. Moim marzeniem jest dostać się na studia prawnicze na Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. 
Czytam nie za długo, ponieważ dopiero od 2013 roku, więc zaczął się mój 3 rok czytelnictwa. Gustuję głównie w fantastyce, ale dobrym romansem nie pogardzę. Moja biblioteczka nie jest zbyt wielka. Liczy około 100 - 120 książek, ale staram się ją co jakiś czas powiększać. 
Dlaczego nazwa bloga to Alicja w Krainie Książek? Wyszło to spontanicznie, a nawiązuje do Alicji w Krainie Czarów, ponieważ będąc młodszą dziewczynką, gdy ktoś wymawiał moje imię, zawsze na koniec dodawał ,,... w Krainie Czarów''.
Jestem osobą miłą, ale czasami jest mnie łatwo zirytować, zdenerwować. Lubię nawiązywać nowe znajomości, jednakże jestem bardzo nieśmiałą osobą. 
Moje hobby to śpiew, wyszywanie, no i oczywiście czytanie. Z drugiej strony... chyba jeszcze nie znalazłam takiego jednego konkretnego hobby. Jaka jestem oprócz tego co już napisałam? Nie wiem. Sama siebie jeszcze dobrze nie poznałam, ale czas to zrobić.
 Najważniejsze informacje prawie na koniec. Prawie się nie przedstawiłam! Fakt, że swoje imię podałam wyżej, no ale jednak...
Mam na imię Alicja, na drugie Olimpia. Dość nietypowo, wiem. Wszelkie zastrzeżenia proszę składać do moich rodziców. Nazwiska nie podam. Przynajmniej nie teraz. Nie mam rodzeństwa, ale za to mam dużo kuzynostwa i mi zdecydowanie wystarczają. 
To by było na tyle. Jeśli chcecie się czegoś o mnie się jeszcze dowiedzieć - śmiało pytajcie. Nie gryzę, uwierzcie mi na słowo ☺
Pozdrawiam
~ Alicja w Krainie Książek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszy mnie fakt, że tu zajrzałeś/aś :D
Miło by było gdybyś zostawił/a po sobie ślad, bo wtedy wiem, że mam dla kogo pisać swoje ''wypociny'' :)
Serdecznie Cię pozdrawiam :3
Alicja w Krainie Książek

Obserwatorzy