sobota, 15 lipca 2017

Read Week Edycja WakacyjnaJak już pewnie wiecie, wraz z Olą (http://readingwithpercy.blogspot.com/) oraz Hubertem (http://maasonpl.blogspot.com/) organizujemy wakacyjny Read Week, który rozpoczyna się już za dwa dni. Jeżeli jesteście zainteresowani wyzwaniami, to zapraszam was do przeczytania tego posta.

Przed nami 7 wyzwań i 7 dni. Cały tydzień totalnego zaczytania i świetnej zabawy. A oto wyzwania, które przed nami stoją:

KSIĄŻKA Z LETNIĄ OKŁADKĄ
Lato Eden Liz Flanagan (306 stron) - nie dość , że okładka letnia, to jeszcze w tytule występuje słowo lato. Czego chcieć więcej.

KSIĄŻKA PRZYPOMINAJĄCA CZASY DZIECIŃSTWA
Baśnie braci Grimm dla dorosłych i młodzieży Philip Pullman (464 stron) - tutaj trochę naciągnęłam to zadanie. Co prawda jako dziecko czytałam baśnie braci Grimm, ale nie koniecznie tę wersję, a uważam, że ta spodoba mi się równie dobrze, jak te dla dzieci.

CO NIECO KLASYKI LATEM
Hrabia Monte Christo Aleksander Dumas (363 stron) - już od dawna chciałam poznać tę historię i w końcu mam okazję. Dodam, że mam tę książkę w trzech tomach, ale podczas Read Weeku będę czytać tylko pierwszy.

WAKACYJNY RE-READ, CZYLI KSIĄŻKA, KTÓRĄ CZYTAŁEŚ/AŚ W WAKACJE
Bez słów Mia Sheridan (382 strony) - jak to dobrze, że zapisuję jaką książkę w jaki miesiącu przeczytałam. Przynajmniej nie miałam problemu z wybraniem książki.

LETNI DRESZCZYK - KSIĄŻKA, PRZY KTÓREJ SIĘ PRZESTRASZYSZ
Egzorcysta William Peter Blatty (377 stron) - wszyscy mówią, że jest to tak straszna książka, że boją się jej czytać. Postanowiłam się o tym przekonać.

WAKACJE - KSIĄŻKA Z SIEDMIOLITEROWYM TYTUŁEM
Bez słów Mia Sheridan (382 strony) - tutaj ponownie wybrałam tę książkę. Przecież nikt nie powiedział, że tytuł ma być jednym wyrazem.

PRZECZYTAJ 1000 STRON PODCZAS CAŁEJ AKCJI
Sumując wszystkie strony wyszło mi 1892 strony.

Czy podołam wszystkim zdaniom? Nie wiem, ale mam nadzieję, że chociaż połowę spełnię. A wy zamierzacie brać udział w naszym Read Weeku? A może wybraliście już książki? Koniecznie dajcie znać i zajrzyjcie na nasze wydarzenie na Facebooku → Read Week Edycja Wakacyjna, a jeżeli posiadacie instagramy to posty związane z naszym wydarzeniem oznaczajcie #readweekwakacje
Zaczytanego dnia! 😀

7 komentarzy:

 1. Ja niestety nie biorę udziału w tej akcji, ale Tobie życzę powodzenia i miłego czytania! ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się ta blogerska współpraca, ale w wyzwaniu nie wezme udziału, bo nie mam do takich rzeczy zupełnie cierpliwości i samozaparcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tyle świetnych książek, które chcę przeczytać :D No, ale czas na nie pewnie kiedyś przyjdzie, ale nie podczas tej edycji Read Weeku :D Życzę powodzenia!

  Hubert z Thelunabook
  http://maasonpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja odpuściłam sobie udział w tym wydarzeniu, bo mam za dużo książek, które czekają na swoją kolej, a które jednocześnie nie pasują do wyzwań. Mimo wszystko życzę powodzenia i świetnej zabawy! :D

  https://karolina-czyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety nie biorę udziału w wyzwaniu, ale życzę wszystkim uczestnikom powodzenia! :)
  Również słyszałam, że Egzorcysta jest straszny, dlatego sama boję się po nią sięgnąć i oglądałam tylko film.
  Pozdrawiam!
  http://more-and-more-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny TBR! U mnie na blogu jest mój stosik na Read Week! Zapraszam i pozdrawiam!
  www.zakletksiazka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Z sentymentem podchodzę do Read Week'u, bo post na jego temat był jednym z pierwszych na moim blogu. Niestety w tym roku nie biorę udziału, ale życzę Tobie Alu powodzenia w starciu i mam nadzieję, że uda Ci się spełnić wszystkie wyzwania. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie fakt, że tu zajrzałeś/aś :D
Miło by było gdybyś zostawił/a po sobie ślad, bo wtedy wiem, że mam dla kogo pisać swoje ''wypociny'' :)
Serdecznie Cię pozdrawiam :3
Alicja w Krainie Książek

Obserwatorzy