niedziela, 21 maja 2017

Adios kilogramos

Tytuł: Adios kilogramos
Autor: Katarzyna Błażejewska - Stuhr, Magdalena Chorębała
Stron: 276
Wydawnictwo: Zwierciadło
Cena: 39,90 zł
Ocena: ★★★★★★★★★☆

Kompleksowy plan odchudzania na 90 dni
Słowa „odchudzanie" i „dieta" większości z nas kojarzą się z męką i wyrzeczeniami. A może czas powiedzieć Adios! takiemu sposobowi myślenia? A przy okazji nadprogramowym kilogramom, niechcianym fałdkom, ospałości i wymówkom. Dietetyczka Katarzyna Błażejewska-Stuhr oraz trenerzy Ada Jakimowicz i Marcin Markiewicz udowodnią, że w ciągu zaledwie 90 dni można zgubić nadprogramowe kilogramy i zyskać radość życia. Rozpocząć nowy etap życia, w którym każdy kolejny dzień będzie coraz lżejszy!


Wakacje coraz bliżej, więc czas się wziąć za swoje zdrowie i sylwetkę, dlatego zapraszam Was dzisiaj na krótką recenzję 90-dniowego planu odchudzania!

Jak wiadomo nie samymi ćwiczeniami człowiek żyje. Aby zrzucić wagę należy połączyć dietę ze sportem, jednak nie każdy z nas jest znawcą, więc nie zawsze łączymy wszystko poprawnie. Nie zawsze stać nas na trenera personalnego czy regularne wizyty u dietetyka. Katarzyna Błażejewska - Stuhr i Magdalena Chorębała wychodzą nam na przeciw i wraz z dwójką trenerów - Adą Jakimowicz i Marcinem Markiewiczem - przygotowali plan odchudzania z dietą na 90 dni. Trzy miesiące na zrzucenie zbędnych kilogramów i do tego wszystko dobrane tak, aby nam nie zaszkodzić a pomóc.

Książka jest podzielona na trzy części.
Pierwsza z nich przedstawia ćwiczenia jakie w danym tygodniu powinniśmy wykonywać. Są podzielone na takie dla osób początkujących oraz dla tych zaawansowanych, więc na pewno się w nich odnajdziecie. Wszystko jest opisane i pokazane na zdjęciach. 
Druga część to przepisy dań jakie mamy jeść w trakcie naszego procesu odchudzania. Są takie, które będziemy jeść chętniej, ale też takie, które wolelibyśmy ominąć. Każdy tydzień, dzień ma inne danie. Przy każdym z nich jest podany sposób wykonania, składniki, a nawet zdjęcia. 
No i trzecia część, w której podsumowujemy swój dzień ćwiczeń, który zawiera wiele motywujących tekstów czy maksym.

Osobiście jeszcze nie zaczęłam korzystać z tego dziennika, ale sądzę, że już w najbliższym czasie się to zmieni. Póki co tylko go przejrzałam i powiem Wam, że samo patrzenie na tę książkę motywuje do ćwiczeń i zmienienia swojego życia, nastawienia, a obserwowanie swoich postępów na pewno jeszcze bardziej zmotywuje.

A Wy ćwiczycie? Zamierzacie? Jakie ćwiczenia polecacie oraz czy jesteście za takimi dziennikami, czy wręcz przeciwnie? Dajcie znać w komentarzu.  Koniecznie zajrzyjcie także na stronę księgarni, aby zobaczyć inne poradniki. Oczywiście jeżeli chcecie zakupić ,,Adios kilogramos'' wystarczy nacisnąć w tytuł książki.
Zaczytanego dnia życzę 😉

***
Książkę tę miałam przyjemność zrecenzować dzięki współpracy z księgarnią internetową Tania Książka. Serdecznie dziękuję.
1 komentarz:

  1. Często mam tak, że kupuję podobne dzienniki a potem ich nie prowadzę ;_; Ale ten zapowiada się świetnie, może się skuszę! :D
    http://podroozdokrainyksiazek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie fakt, że tu zajrzałeś/aś :D
Miło by było gdybyś zostawił/a po sobie ślad, bo wtedy wiem, że mam dla kogo pisać swoje ''wypociny'' :)
Serdecznie Cię pozdrawiam :3
Alicja w Krainie Książek

Obserwatorzy